JetStamp 790 MP

Manuel Inkjet Kodlama

Get Adobe Flash player

Özellikler

Best Code C80 Serisi - 4 SATIRLI INKJET KODLAMA MAKINASI

OTOMATİK TEMİZLE VE KURULUMA ÖZELLİĞİ İLE ;


 

Ürünler üzerine 4 satırlı olarak;Yeni nesil markalama & kodlama. 

Yüksek Hızlı. 

Temassız. Sürekli ink-jet (CIJP) baskı sistemleri. 

BestCode Endüstriyel Markalama ve Kodlama Sistemleri, üretim - son kullanma tarihi, lot numaraları ve diğer tüm tanımlayıcı ürün kodlamaları için ideal çözümler üretir. Küçük karakter markalama sistemleri. 

BestCode 8 serisi yazıcılar, plastik, cam, kağıt ve diğer tüm zorlu yüzeylerde yüksek markalama hızı ve güvenilir kodlama yeteneği ile sizlerle… 

Giriş seviyesi uygulamalar için tasarlanmıştır. Yılda 2000-4000 saat arası faaliyette olan, günde 1-2 vardiya, haftada ortalama 5 gün çalışan, ürün üzerine 1,2 satır kodlama ihtiyacı olan, düşük kapasiteli üretim hatları için en ideal çözümdür. 

Hızlı üretim hatları için tasarlanmıştır. Yılda 2000-4000 saat arası faaliyette olan, günde 1-2 vardiya, haftada ortalama 5 gün çalışan, ürün üzerine 1,2 veya 3 satır kodlama ihtiyacı olan hızlı üretim hatları için en ideal çözümdür. 

Yoğun ve hızlı üretim hatları için tasarlanmıştır. Yılda 6000-8000 saat arası faaliyette olan, günde 2-3 vardiya, haftada ortalama 5-7 gün çalışan, ürün üzerine 1,2,3 veya 4 satır kodlama ihtiyacı olan yoğun ve yüksek hızlı üretim hatları için en ideal çözümdür.Hem UYGUN FİYATLI, 

Hem de YERLİ MÜREKKEP,

 avantajı ile kullanımı ekonomik endüstriyel inkjet kodlama makinası.

! Bakım saati geldiğinde sizi uyarır, sizin makinenizi kilitlemez !